karate klub borac 021 sajkas

Данас две, а јуче девет златних, три сребрне и две бронзане медаље за Карате клуб БОРАЦ 021 Шајкаш

Препоручите пријатељима

ПАНЧЕВО, СТАРА ПАЗОВА: Данас је у Панчеву одржано школско првенство Србије у каратеу на којем је Карате клуб “БОРАЦ 021” Шајкаш учествовао са 5 такмичара, а златне медаље освојили су брат и сестра Јована и Владимир Зелић.

Јуче се у Старој Пазови одржао квалификациони турнир зона Бачка за првенство Војводине. Карате клуб “БОРАЦ 021” Шајкаш је освојио је 9 златних, 3 сребрне и 2 бронзане медаље.

karate klub borac021 sajkas

Освајачи златне медаље су: Страхиња Зелић – кате, Милош Кондић – кате, Марко Ђурђић кате, Ања Хркић – кате, Јелена Кузмановић – кате, Јована Зелић – кате, женски ката тим у саставу, Јована Зелић, Јована Божић и Јелена Кузмановић, Василије Седлар – борбе, Марко Ђурђић – борбе. Сребрне медаље освојили су: Александра Курусић – кате, Милица Дринић – борбе, Срђан Павловић – борбе, а бронзане Милош Кондић – кате и Синиша Каурин – кате.

Извор: Карате клуб” БОРАЦ 021 ” – Шајкаш