rk kac rk sloga superliga srbije

У Каћу очекивани тријумф гостујуће екипе

Препоручите пријатељима

РК ЈУГОВИЋ – РК СЛОГА 26:27 (12:17): У 20. колу рукометне Суперлиге Србије у каћкој дворани „Храм“, све до 45. минута, утакмицу је у потпуности контролисала гостујућа екипа ”Слоге”, добрим делом захваљујући и бојажљивом приступу игри талентованих, готово голобрадих каћких дечака.

Средином другог полувремена тренер Врговић је у ватру убацио дебитанта на голу, Борислава Миловановића, чијих је неколико изванредних интервенција остатак екипе подржао фанатичном борбеношћу и игром на све или ништа.

Млади плејмејкер Каран је, 28 секунди пре краја сусрета, поравнао резултат, што је изазвало делиријум одушевљења код каћких рукометних заљубљеника. Ипак, након још једне сјајне интервенције голмана Миловановића, само секунд пре истека 60-ог минута игре, уследио је правовремен и тачан шут капитена гостију Павловића, довољно за очекивани резултатски тријумф гостујућег тима.

Игра Каћана, испољена у последњој четвртини утакмице, храбри и улива какву – такву наду домаћем тиму у наставку првенства.

Извор: РК „Југовић“ Каћ