sport vesti temerin titel zabalj

ЖРК Темерин организује Турнир пријатељства у рукомету

Препоручите пријатељима

ТЕМЕРИН: ЖРК Темерин организује 27. децембра у спортској хали у Темерину Међународни турнир пријатељства у рукомету за кадеткиње, пионирке, млађе пионирке и турнир у мини рукомету. Поред екипа из Србије очекује се учешће рукометашица Македоније из Скопља и Брода из Републике Српске. Турнир почиње у суботу у 8 часова, у 11 сати је свечано отварање. Ревијална утакмица између пионирске селекције Србије и репрезентације коју че чинити најбоље играчице турнира почеће у 14 часова.

Полагањем ученичких звања и седницом Скупштине клуба – чланови Џудо клуба Јама-араши из Бачког Јарка завршили су овогодишњу сезону. У 2014. години освојили су 125 медаља, 13 на војвођанском и државном првенству, осам екипних и појединачних пехара.

У суботу и недељу у спортској хали у Темерину одржан је турнир пионира у малом фудбалу. У две категорије такмичиле су се по две пионирске екипе четири фудбалска клуба из општине Темерин: Слога и ТСК из Темерина, Младост из Бачког Јарка и ОФК Сириг. У конкуренцији генерације 2004/2005. године прво место освојили су пионири ФК ТСК. Они су резулатом 1:0 савладали вршњаке из јарачке Младости и ОФК Сирига. Пионири ФК Слога су били бољи ое Младости 2:1, ОФК Сирига 3:1. У финалу пионири ТСК-а су савладали екипу Слоге са 4:1 и заслужено освојили прво место. Организатор, ЈКП Темерин обезбедио је награде за најбоље екипе и појединце.