sport vesti temerin titel zabalj

Богат спортски викенд

Препоручите пријатељима

ТЕМЕРИН: Пред нама је изузетно богат спортски викенд. У петак у 18,30 кошаркаши Младости из Бачког Јарка у спортској хали у Темерину дочекују Врбас, а од 20,30 на програму је првенствени сусрет између рукометашица Темерина и Раванграда из Сомбора.

РК Младост -ТСК биће у суботу вече у Каћу гост екипе Тител-Џон Дир.

У суботу од 15,30 фудбалери Слогде дочекују у Темерину екипу Радничког из Шида.

У исто време у Србобрану се састају Србобран и фудбалери јарачке Младости.

Фудбалери ТСК-а у недељу поподне дочекују Војводину из Новог Сада, а ОФК Сириг Сремца из Черевића.

У првенственом колу Прве стонотениске лиге Србије екипа ИМТ савладала је у Београду екипу Темерина 4:1.

На првенству државе у стреличарству у Ковилову – клуб Кастл из Темерина имао је одличне резултате. Роланд Клајнер, Каталин Варга, Золтан Чањи – млађи и Золтан Чањи-старији су освојили златне медаље, Акошу Варги припало је сребрно одличје. На турниру у Малом Иђошу – Карољ Корокнаи – млађи освојио је прво место.