fk jugovic kac fk kabel novi sad

Четврта утакмица за редом без победе

Препоручите пријатељима

КАЋ: Неуспела генералка “тобџија”: ОФК “Југовић” (Каћ) – ФК ” Кабел” (Нови Сад) 0 : 2 (0 : 1).

Каћ (субота, 08. март, 15:00 часова); помоћни терен СЦ “Сигет”; гледалаца 60; судија: Милорад Ербес (Нови Сад); стрелци: Ждрња у 20. и Замлакар у 52. минуту за “Кабел”; жути картони: Сапањош и Замлакар (“Кабел”); црвени картон: Миљанић (“Југовић”) у 44. минуту.

ОФК “ЈУГОВИЋ”: Младеновић, Тинтар, Кљајић, А. Слепчевић, Гроздић, Мачкић, Миљанић, Миловановић, Волаш, Терзић, Капоч. Играли су још: Бечелић, Р. Лакић, Ђурковић, Вулетић, Мрђеновић, И. Слепчевић.

ФК “КАБЕЛ”: М. Јеличић, Берић, Тодоровић, Целин, Сапањош, Бубњевић, Зорић, Замлакар, Ждрња, Секулић, Бероња. Играли су још: Ми. Јеличић, Д. Станић, С. Станић, Драчић, Шимулија, Мајкић, Хађинац, Мијин, Радоњић.

У генералној провери пред старт пролећног дела првенства у Војвођанској лиги група Запад, сениори ОФК “Југовић” су поражени од врло добре екипе новосадског “Кабела”, која је на крају јесење сезоне заузела друго место на табели Подручне лиге Нови Сад. Истина, Каћани су били значајно ослабљени изостанком Кизића, Николића, Бабића и Чичка, а и одређена доза умора код осталих играча после напорних припреме учинила је своје, али забрињава чињеница да у последње четири контролне утакмице “плаво-бели” нису забележили ни једну победу. Тим пре што су од тога три меча одиграна против ривала који се налазе у нижем степену такмичења, а само један против клуба из вишег ранга.

Гости са “Штранда” су повели у 20. минуту, када је после добро изведеног корнера Ждрња највише скочио у “букету” играча и главом неодбрањиво погодио мрежу. До одласка на одмор Волаш је у два наврата могао да савлада М. Јеличића, али је оба пута био непрецизан, док је на другој страни Берић из “слободњака” добро загрејао дланове нашег голмана Младеновића, који је крајњим напором и уз помоћ стативе спречио погодак. У другом полувремену, Новосађани су из котранапада у 52. минуту преко Замлакара потврдили заслужену победу.