Међуопштинска фудбалска лига Тител – Бечеј – Врбас

Препоручите пријатељима

Обилић (Вилово) – Пролетер (Равно Село) 1:8 (1:3)

ВИЛОВО: Игралиште “Обилића”, гледалаца 100, судија Бојан Марјановић (Мошорин) 7, помоћници: Маринко Марић (Ђурђево) и Ивана Момчиловић (Нови Сад). Стрелци: Жељко Панић у 44. минуту за “Обилић”, а Шошоловски у 14., 80., 84. и 87., Крчмар у 23., Закић у 41., Радошевић у 74. и Јовановић у 88. минуту за “Пролетер”. Жуте картоне добили су: Ко. Ђурић и Цв. Ђурић за “Обилић”, а Зорић за “Пролетер”. Црвени картон добио је Бл. Панић (Обилић). Играч утакмице био је Шошоловски из “Пролетера”.

Обилић: Ми. Панић 5, З. Вуковић 5, Зо. Ђурић 5, Бл. Панић 5, Ко. Ђурић 5, Милановић 6, Ве. Панић 6, Цв. Ђурић 6, Же. Панић 5, Др. Ђурић 5, Драг. Панић 5.

Пролетер: Бујић 6, Видић 7, Дауковић 7, Плавшић 7, Савић 7, Крчмар 7, Гојков 6, Н. Јовановић 7 (В. Јовановић), Радошевић 7, Зокић 7 (Дошен), Шошоловски 8 (Миловац).

Млада и неискусна екипа “Обилића” није могла да се супростави старијем, искуснијем и бољем тиму из Равног Села. Већ у првих 45. минута игре гости су имали значајну предност од 1:3.

У наставку домаћини су имали неколико шанси које нису искористили, док су гости дали још 5 голова и остварили победу која им је обезбедила 3. место на табели.

Текст: Ж. Марковић