Пријатељска фудбалска утакмица пионира

Препоручите пријатељима

Тител – Вождовац 0:3 (0:1)

Спортски центар, гледалаца 50, судија Владимир Ковачевић (Београд). Стрелци: Ђукић у 27. и 38.и Драгановић у 46. минуту за “Вождовац”.

Тител: Паунић, Хрњаковић, В. Мрачајац, М. Мрачајац, Олах, Д. Панић, Зечевић, Петровић, Бајић, А. Панић и Ковачевић. Играли су још: Аврамов, Бркић, Вучен, Матић и Токић.

Вождовац: Дучић, Татомиров, Поповић, Драгановић, Шорак, Радуловић, Стефановић, Марковић, Главник, Ђукић и Крстић. Играли су још: Васиљевић, Шубарић, Нацковић, Секулић, Ћургуз, Петковић, Јеремић, Лалић и Вулетић.

Домаћа екипа “Тител”, иако до сада није имала ни дана тренинга, одлично се показала на терену у игри са далеко бољом екипом “Вождовца” која се налази у Тителу на припремама. Утакмица је била занимљива, а малишани оба тима дали су све од себе. Гости су при самом крају првог дела утакмице у 27. минуту (два полувремена по 30 минута), преко свог најбољег играча Ђукића дошли у вођство. У наставку сусрета обе екипе су имале лепих шанси за постизање голова, али док су домаћини пропустили све своје шансе, гости су неке и искористили. Ђукић је поново затресао мрежу Титељана у 37. минуту, а у 46. минуту Драгановић је постигавши гол довео у вођство своју екипу са 3:0, што је и био коначан резултат утакмице.

У екипи “Титела” играла је и једна девојчица, Катарина Петровић, која игра за београдски “Калемегдан”.