sport vesti temerin titel zabalj

Само пет бодова за фудбалске клубове

Препоручите пријатељима

ТЕМЕРИН: Фудбалски клубови из општине Темерин су минулог викенда од 12 могућих бодова, освојили само пет.

Победу су јуче славили само фудбалери Сирига 2:0, у сусрету са Фрушкогорцем из Сремске Каменице. Сирижани су један бод укњижили у среду на гостовању у Баноштору, а у недељу дочекују екипу Шајкаша из Ковиља.

Фудбалери Слоге из Темерина су и шести узастопни сусрет завршили без победе, па су сада на осмој позицији у Српској лиги – група Војводина. Темеринци су са два гола Зорана Зукића и једним голом Николе Томића, били на прагу победе у сусрету са последњепласираним Јединством у Новом Бечеју. Домаћин, који иначе испада из Српске лиге је у 90 минуту успео да изједначи на 3:3. Ваља истаћи, да је екипа из Новог Бечеја, је прошле јесени узела сва три бода у дуелу са Слогом у Темерину. Темеринци у суботу дочекују екипу Палића.

На прагу победе на гостовању у Старој Пазови били су и фудбалери јарачке Младости, који су пре овог гостовања имали две везане победе, у Ердевику и Бачком Јарку. Јарачани су голом Свитића и Граховца, у 83 минуту водили са 2:1. Домаћин је у надокнади времена од 90 до 93 минута успео да постигне три гола и слави са 4:2.

Младост у суботу у Бачком Јарку дочекује екипу Југовића из Каћа.

После два нерешена резултата на гостовањим, фудбалери ТСК-а јуче нису искористили предност домаћег терена. Сусрет са Војводином из Товаришева, завршен је без голова. ТСК ће у недељу пре подне бити гост Кабелу у Новом Саду.