Српсколигаш славио на Сигету

Препоручите пријатељима

КАЋ: Пулени Милана Трнинића одиграли још једну контролну утакмицу:

ОФК “Југовић” (Каћ) – ФК “ЧСК пивара” (Челарево) 1 : 3 (0 : 2)

Каћ (среда, 26. фебруар, 14:00 часова); помоћни терен СЦ “Сигет”; гледалаца 80; судија: Петар Радић (Нови Сад); стрелци: Терзић у 57. минуту за “Југовић”, а Кања у 34, Попин у 36. и Крстановић у 86. минуту за “ЧСК пивару”; жути картон: Миљанић (“Југовић”).

ОФК “ЈУГОВИЋ”: Лабус, Кизић, Николић, Гроздић, Кљајић, Ђурковић, Чичак, Миљанић, Капоч, Ђекић, Волаш. Играли су и: Бечелић, Терзић, Мачкић и Вулетић.

ФК “ЧСК ПИВАРА”: Танкосић, Јованић, Симовић, Б. Слепчевић, Панкарићанин, Павлов, Јовановић, Кања, Попин, Крстановић. Играли су и: Јевтић и Ожват.

Заслужена победа врло доброг састава трећелигаша из Челарева. Каћани су парирали противнику колико су могли, обзиром да су играли без пет-шест стандардних играча који су изостали због болести и повреда. Гости су повели у 34. минуту када се Кања добро снашао пред Лабусовим голом и рутински га савладао. Само два минута касније Попин је са 20 метара постигао врло леп погодак и повећао предност сво тима. Већ у уводним минутима другог полувремена Терзић се изборио за једну такозвану “ничију” лопту и погодио супротан угао противничког гола, да би у самом финишу утакмице, након грешке уже одбране домаћих, Крстановић изашао сам пред Бечелића и поставио коначан резултат.