Тител – Борац (Обровац) 3:2 (0:0)

Препоручите пријатељима

ТИТЕЛ: Спортски центар, гледалаца 300, судија Милан Росић (Степановићево) 8. Стрелци: Амиџић у 53. и М. Пајић у 58. и 70. минуту за “Тител”, а Н. Солдатовић у 60. и 65. минуту за “Борац”. Играч утакмице био је Милан Пајић из “Титела”.

Тител: Грлић 7, И. Цетењи 7, (А. Цетењи), Г. Костић 7, Марић 7, Милишић 7, Д. Пајић 7,5, Дринић 7 (Хуцки), Л. Пајић 7, Ракита 7 (Панић), Амиџић 8, М. Пајић 8.

Борац: Иванишевић 6, Вранац 5, П. Јовин 5, Лалић 6, М. Јовин 6, Вукојев 5, Драшко 6, Керлец 6, Солдат 7, Ромић 7 и Тркуља 6.

У динамичној и фер утакмици Титељани су освојили три бода која ће им омогућити да побегну са дна табеле. У првих 45 минута игре домаћи играчи су показали сво умеће, ређале су се шансе једна за другом, али лопта није никако хтела у противнички гол. У наставку сусрета игра је била још динамичнија – Титељани су успели да наметну ритам игре, са много шанси за постизање голова. Прву шансу искористио је Амиџић у 53. минуту, он је из слободног ударца, са раздаљине од преко 20 метара, савладао голмана “Борца” Ивањишевића. Само након пет минута касније играч утакмице Милан Пајић је постигао и други гол за домаћу екипу. Када су већ сви мислили да више неће бити голова на овој утакмици гости су изједначили головима које је постигао Солдат у 60. и 65. минуту игре. Овакав преокрет додатно је мотивисао Титељане да “навале” на противнички гол, тако да је М. Пајић користећи грешку одбране постигао у 70. минуту коначан резултат утакмице 3:2 за Титељане. Исти играч је у 83. минуту пропустио стопостотну шансу када се нашао очи у очи са противничким голманом – уместо да пошаље лопту у гол, он је шаље преко гола.

Вредно је напоменути добро суђење Милана Росића који је након утакмице добио честитке од свих играча и спонтани аплауз од публике.

Текст: Жика Марковић