sport vesti temerin titel zabalj

Убојити стрелци Слоге и ТСК

Препоручите пријатељима

ТЕМЕРИН: Фудбалски клубови из општине Темерин поновили су резултате из првог кола новог фудбалског првенсства. Две победе, реми и пораз. Посебно расположени били су стрелци Слоге и ТСК-а.

Слога је у суботу у Темерину савладала екипу Текстилца из Оџака 3:0. Два ефектна гола постигли су новајлије Марко Недељковић који је раније играо за Текстилац и искусни Љуба Андријашевић, док је трећи гол дело младог везисте Николе Томића, који се прошетао кроз статичну одбрану гостију. Српсколигаш из Темерина играо је у саставу: Роцков – Вукаљевић, Слијепчевић – Миљановић, Кременовић, Томић – Недељковић, Мијаиловић, Марић, Ерак и Миловић. У другом полувремену шансу су добили Џепина и Ђукић. Слога у суботу гостује у Вршцу.

Фудбалери ТСК-а савладали су у Темерину екипу Виноградара из Лединаца 4:1, прво полувреме 1:0. По два гола постигли су Пеђа Марковић и Атила Шереш. За екипу ТСК-а играо је Михајло Козомара, који је дуго носио дрес јарачке Младости и темеринске Слоге.

ТСК у суботу гостује у Ветернику.

Фудбалери Југовића и Младости из Бачког Јарка играли су у Каћу нерешено 2:2, прво полувреме 2:1 за Југовић. Стрелци за домаћина били су Николић и Волаш, гол за плаво беле из Бачког Јарка постигао је Петар Граховац, док је Гроздић погодио сопствену мрежу. Тренер Јарачана Драган Милошевић пружио је шансу следећим играчим: Лолић – Кнеђевић, Слободан Ратић – Дакић, Немања Ратић, Свитић – Ковачевић, Косић, Граховац, Зукић и Росић. У другом полувремену играли су још Дикић, Васић и Вишекруна. У трећем колу Новосадско – сремске Војвођанске лиге Младост у суботу у Бачком Јарку дочекује екипу Љукова.

Фудбалери Фрушкогорског партизана савладали су у Буковцу екипу Сирига 3:0. Сирижани у недељу поподне дочекују екипу Сусека.