sport vesti temerin titel zabalj

ФК Слога на челу Српске лиге група Војводина

Препоручите пријатељима

ТЕМЕРИН: У четвртом првенственом колу, четири фудбалска клуба из општине Темерин, од 12 могућих, освојила су девет бодова.
Након победе над Вршцем у гостима, темеринска Слога је у суботу обрадовала своје навијаче тријумфом над веома борбеном екипом Пригревице 2:1. Позајмљени играч новосадске Војводине Емир Асани је дебитовао голом за Слогу у 34 минуту. Гости су изједначили у 49 минуту, а победу Слоге донео је Алекса Мијаиловић у 85 минуту. Српсколигаш из Темерина после четвртог кола заузима прво место са 10 бодова, а у суботу ће бити гост Радничког у Новој Пазови.
Фудбалери ТСК-а савладали су јуче у Темерину екипу Шајкаша из Ковиља 2:0, головима Дејана Јовичића и Атиле Шереша. Темеринци ће у суботу бити гости ОФК Футога. Занимљиво је да је ТСК, прошле среде у КУП утакмици савладао Футожане 5:3.
После два пораза, у Буковцу и код куће од Сусека, фудбалери ОФК Сирига славили су јуче пред домаћим навијачима. Победили су новосадску Младост 1:0 голом Јовице Перића. Сирижани у недељу гостују у Лединцима.
Други узастопни пораза доживели су фудбалери Младости из Бачког Јарка. Након пораза од Љукова у Бачком Јарку, екипа новог тренера Драгана Ћулума поражена је у суботу у Новим Бановцима од лидера Новосадско сремске Војвођанске лиге 2:0. Јарачани у суботу поподне дочекују екипу Будућности из Гложана.
Наредног викенда стартује рукометна сезона,.
У првом колу Прве лиге Србије РК Младост ТСК из Бачког Јарка у суботу од 18 часова дочекује екипу Апатина.
ЖРК Темерин биће у недељу од 18 сати домаћин екипи Срема из Сремске Митровице.